Balie ogrodowe z hydromasażem

Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania

Balie ogrodowe z hydromasażem

Duże balie drewniane ogrodowe z hydromasażem to najwyższy poziom komfortu oraz relaksu, jaki możesz znaleźć we własnym ogrodzie. Z pewnością warto z niego skorzystać, gdy tylko jest taka możliwość. W naszym sklepie możesz znaleźć najciekawsze rozwiązania w zakresie domowego SPA, które umieścisz na swoim ogrodzie: ruską banię opalaną drzewem lub ogrzewaną prądem.

Jakie zalety ma balia ogrodowa z hydromasażem?

Wśród najważniejszych zalet regularnego korzystania z kąpieli w balii na świeżym powietrzu z hydromasażem znaleźć można:

  • relaks, ukojenie nerwów oraz znaczące poprawienie samopoczucia,
  • możliwość utrzymania sportowej sylwetki; balia ogrodowa z ogrzewaną wodą stanowi doskonałe uzupełnienie ćwiczeń oraz dobrze skonstruowanej diety,
  • masowanie ciała strumieniem wody ujędrnia dodatkowo skórę, a także pozwala bardzo skutecznie rozluźnić wszystkie mięśnie,
  • łagodzi nawet ciężkie bóle mięśni i stawów,
  • kąpiel na świeżym powietrzu pozwala na dotlenienie mózgu oraz całego ciała, co znacząco wpływa na dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne,
  • gorące kąpiele umożliwiają usunięcie toksyn z organizmu wraz z potem.

Szeroki zakres działania udaje się uzyskać bez żadnego wysiłku, a nawet przy niezwykle relaksującym odpoczynku po trudach całego dnia. Dlatego też uzupełnienie domowego SPA o tego typu drewnianą balię z hydromasażem do ogrodu to doskonały pomysł dla całej rodziny.

Budowa balii z hydromasażem

Konstrukcja ruskiej bani wykonana została z wysokiej jakości drzewa. Dzięki temu uzyskano niezwykle atrakcyjną estetykę produktu. W środku znajdować powinna się wkładka, która uszczelnia całą balię. Wyposażona ona jest w odpływ blisko podłogi, aby po kąpieli usunąć ze środka wodę. Czynność ta jest szczególnie ważna zimą, gdy mogą pojawić się mrozy. Instalacja hydromasażu zasilana jest bowiem wodą. Gdyby uległa ona zamrożeniu, przewody mogłyby zostać uszkodzone. Gdy planujemy dłuższą przerwę od kąpieli należy usuwać wodę z systemu hydromasażu.

Nie oznacza to jednak, że w zimie nie powinno się kąpać w gorącej wodzie z hydromasażem! Wręcz przeciwnie: w ten sposób można zahartować swój organizm i wzmocnić układ odpornościowy.

Sam hydromasaż umieszczony jest w ścianach drewnianej balii ogrodowej. 6 dysz wytwarza mieszaninę wody i powietrza, które doskonale masują całe ciało. Znajdujące się wewnątrz balii ławki i siedziska zwiększają komfort w czasie kąpieli. Natomiast wejście do środka jest dużo łatwiejsze przy użyciu drewnianych schodów oraz wsparcia się na szerokich rantach górnej krawędzi urządzenia.

Balia może zostać zamknięta specjalną pokrywą z zamkami. Nie jest to wskazane w czasie kąpieli, ponieważ ogranicza dostęp do świeżego powietrza. Jednak sprawdza się doskonale w czasie przygotowywania wody do kąpieli. Szczelne zamknięcie spowoduje, że woda w środku dużo szybciej osiągnie pożądaną, optymalną temperaturę i kąpiel dla całej rodziny będzie gotowa.

Często zadawane pytania

Po więcej pytań i odpowiedzi zachęcamy do odwiedzenia strony FAQ

Ostatnie wpisy