Balia ogrodowa

Balia ogrodowa z piecem zewnętrznym opalanym drewnem - Novi Home

Spis treści

Kto nie marzy o tym, by po ciężkim dniu odpocząć w SPA? Wcale nie trzeba jechać za miasto – wystarczy balia ogrodowa obok własnego domu!

Drewniane balie ogrodowe – na lato i zimę

Balie ogrodowe doskonale łączą w sobie funkcje SPA i sauny. Wypełnione gorącą lub cudownie chłodną wodą, nieraz wzbogacone o system hydromasażu, pozwalają stworzyć prywatną przestrzeń do relaksu, z której można korzystać zarówno latem, jak i zimą.

Fińskie balie ogrodowe – dla ciała i ducha

Drewniana balia ogrodowa to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu po ciężkim dniu – pozwoli się zregenerować i w pełni zrelaksować zarówno indywidualnie, jak i w gronie przyjaciół. Balia ogrodowa umożliwia kąpiel w gorącej wodzie na świeżym powietrzu, w zimowy wieczór, co jest idealnym sposobem na zahartowanie organizmu. Regularne kąpiele w balii ogrodowej korzystnie wpływają na układ odpornościowy, serce i układ krążenia, a także łagodzą dolegliwości związane z kręgosłupem i nerwobóle.

Przyjemność z relaksu w balii ogrodowej

Minimalistyczny design, solidna, drewniana konstrukcja oraz ciekawe wyposażenie (z możliwością indywidualnego dopasowania) sprawiają, że gorące beczki to doskonałe rozwiązanie do przydomowego ogrodu, pozwalające korzystać z dobroczynnych walorów jacuzzi, a jednocześnie odprężyć się jak w najlepszym spa.

Drewniana balia – nowy wymiar przyjemności

Balia ogrodowa to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią się rozpieszczać. Nastrojowe oświetlenie led, hydromasaż, ławeczki i możliwość kąpieli kiedy tylko przyjdzie na nią ochota oznaczają relaks na zupełnie innym poziomie. Regularne seanse w balii kąpielowej pozytywnie wpłyną i na zdrowie, i na nastrój, a przy tym staną się ciekawą atrakcją na spotkanie ze znajomymi.

Gorąca beczka – odrobina luksusu na długie lata

Balie kąpielowe stworzone są z wytrzymałych materiałów, m.in. świerku skandynawskiego i stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego, co zapewnia jej trwałość. Drewno może stać pod gołym niebem, w ogrodzie czy na tarasie, a laminatowa pokrywa sprawia, że wnętrze oraz woda są odpowiednio zabezpieczone przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Drewniane schodki oraz ławki zapewniają bezpieczeństwo i komfort, a elektryczny piec zintegrowany służy wygodnemu podgrzewaniu wody.

Personalizacja balii ogrodowej

Balię ogrodową można mieć w wybranym kolorze, według indywidualnych preferencji. Odpowiednia impregnacja zewnętrzna zapewnia długie lata komfortowego użytkowania, a także sprawi, że drewniana balia ogrodowa będzie się prezentowała wyjątkowo dobrze.

Korzystanie z balii ogrodowych staje się alternatywą dla drogich wyjazdów i sposobem na urozmaicenie spotkań ze znajomymi. Drewniane balie są estetyczne, dostępne w wielu ciekawych wariantach, dzięki czemu każdy z pewnością odnajdzie model idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania