Balie ogrodowe z jacuzzi

Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania

Balie ogrodowe z jacuzzi

Zakup drewnianej balii ogrodowej z jacuzzi to doskonały sposób na relaks we własnym ogrodzie oraz prozdrowotne kąpiele w gorącej wodzie. Delikatne bąbelki powietrza masują całe ciało i pozwalają rozluźnić wszystkie mięśnie w ciele. Jest to doskonałe uzupełnienie domowego SPA, teraz dostępne dla każdego, kto posiada choćby niewielki kącik w swoim ogrodzie i chętnie zagospodaruje go właśnie na postawienie ruskiej bani opalanej drewnem lub ogrzewanej prądem.

Dlaczego jacuzzi do ogrodu jest dobrym pomysłem?

Jacuzzi na świeżym powietrzu to doskonały sposób na relaks całego ciała. Jednocześnie na własnym ogrodzie można cieszyć się wysokim poziomem prywatności i spokoju, co umożliwia jeszcze głębszy stan odprężenia. Ponadto kąpiele w gorącym jacuzzi pozwalają na:

  • całoroczny odpoczynek w luksusowych warunkach,
  • szerokie możliwości terapii,
  • głębokie odprężenie,
  • zahartowanie organizmu,
  • wzmocnienie systemu odpornościowego i rzadsze chorowanie,
  • oczyszczenie skóry,
  • dotlenienie organizmu oraz umysłu,
  • łagodzenie bólów stawów i mięśni,
  • odstresowanie się.

Wpływ regularnych kąpieli w balii drewnianej ogrzewanej piecem z jacuzzi na zdrowie i kondycję jest bardzo pozytywny. Jednocześnie metoda ta w ogóle nie powoduje zmęczenia – wręcz przeciwnie, po każdej kąpieli jesteś wypoczęty, a masaż z pomocą bąbelków powietrza zapewnia maksymalne rozluźnienie mięśni.

Z czego składa się ruska bania z jacuzzi?

Głównym elementem konstrukcyjnym są estetyczne deski z najwyższej jakości drzew. Uszczelnienie balii stanowi dodatkowa wkładka, która zawiera ławeczki i siedziska dla użytkowników. W ten sposób można zająć w środku wygodną, siedzącą pozycję.

Aby wejść do środka, konieczne będzie skorzystanie ze znajdujących się w zestawie drewnianych schodów. Szeroki rant na górnej krawędzi ułatwia przedostanie się do środka.

W podłodze balii ogrodowej z drewna znajduje się kilka dysz wytwarzających bąble z powietrzem, zapewniające delikatny masaż całego ciała. Ponadto ważnym elementem jest podgrzewanie wody. Odbywa się ono poprzez piec na drewno lub piec elektryczny. Oba sposoby posiadają swoje zalety i wady. W przypadku pieców urządzenie nie musi być podłączane do sieci, a unoszący się zapach palonego drewna może stanowić dodatkową atrakcję dla użytkowników – szczególnie w przypadku szlachetnych odmian drzew. Natomiast ogrzewanie elektryczne jest dużo dokładniejsze i zajmuje znacznie mniej miejsca.

Balia ogrodowa z drewna – doskonała ozdoba każdego ogrodu

Pięknie wykonana balia z desek wygląda doskonale w każdym ogrodzie. Materiał, z jakiego została ona zbudowana, jest bardzo uniwersalny, natomiast prosta linia konstrukcji wpasowuje się w nowoczesne style architektoniczne.

Jednak najważniejsze są funkcje użytkowe: regularne kąpiele w balii ogrodowej zapewniają nie tylko zdrowie na najwyższym poziomie, ale także głęboki relaks i odpoczynek. Dlatego warto uzupełnić swoje domowe SPA wygodną i tanią balią drewnianą ogrodową.

Często zadawane pytania

Po więcej pytań i odpowiedzi zachęcamy do odwiedzenia strony FAQ

Ostatnie wpisy