Ruska Bania

Balia ogrodowa z piecem zewnętrznym opalanym drewnem - Novi Home

Spis treści

Kiedy pogoda nie rozpieszcza, zdrowie aż się prosi, by je podreperować, a i umysł domaga się regeneracji – z pomocą może przyjść ruska bania, która w mig poprawi samopoczucie i przywróci siły witalne.

Drewniana balia ogrodowa z piecem elektrycznym – na zdrowie ciała i umysłu

Drewniana beczka, stworzona z materiałów najwyższej jakości, zachwyci estetyką i wyposażeniem. Można poczuć się niczym w prawdziwym SPA, bez konieczności wychodzenia poza własny ogród i zapewnić sobie maksymalne odprężenie, a także wspomóc pracę organizmu.

Relaks w ruskiej bani – cudowny wpływ drewna

Ruska bania, wyposażona w ławeczki i nagrzany piec, zadziała kojąco na całe ciało i pozwoli osiągnąć wyższy stopień zrelaksowania. Stworzona na podobieństwo sauny, oparta na działaniu pary, pozytywnie wpłynie na kondycję organizmu i nastrój. To doskonały sposób na ciekawe spędzenie czasu z przyjaciółmi, szczególnie w zimowy wieczór. Balie ogrodowe wspaniale wpływają na przemianę materii oraz poprawę samopoczucia! Kąpiele w beczce wypełnionej gorącą wodą cudownie ogrzeje i odpręży ciało zimą, zaś relaks w zimnej wodzie letnią porą przyniesie chwile relaksu i ukojenia podczas upałów. Drewniana beczka, naturalna i solidna, będzie prawdziwym ogrodowym skarbem!

Bania ruska – niezbędnik w ogrodzie!

Ruskie banie pozwalają wypocząć jak w profesjonalnej saunie, bez konieczności wychodzenia z własnego ogrodu. Piękna balia ogrodowa to nie tylko korzyść dla ciała i ducha, ale również wyjątkowo ciekawy dodatek do ogrodu. Beczki są estetyczne, solidnie wykonane z wysokiej jakości drewna i stali nierdzewnej, co zapewnia im wyjątkową trwałość i dobry wygląd przez wiele lat. Posiadają wyposażenie, które da poczucie luksusu i przyjemności. Ruska bania może stać zarówno w ogrodzie, jak i na dużym tarasie – nie szkodzi jej temperatura ani zimą, ani latem, jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne, co czyni z niej prawdziwy must have dla miłośników domowego odpoczynku.

Ruska bania – relaks i czysta przyjemność!

Seans w drewnianej balii można wzbogacić masażem witkami brzozowymi. Wysoka temperatura uwolni z nich aromatyczne olejki eteryczne, z kolei delikatne muskanie odpręży ciało. To popularna metoda na relaks i przyjemność. Do masażu można również wykorzystać gorące kamienie. Taki relaks w ruskiej bani to najlepsze, co można zaoferować sobie oraz znajomym po ciężkim dniu!

Bania ruska – prywatne spa w ogrodzie

Balia ogrodowa i ruska bania, wykonane z drewna, na dobre pozwolą zapomnieć o drogich wyjazdach do spa. Domowa sauna zapewni mnóstwo przyjemności, a prostota i wygoda jej prowadzenia zachęcą do korzystania z niej jak najczęściej.

Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania